Националът на България Кирил Десподов реализира гол и направи две асистенции

...

Десподов с гол и две асистенции, ПАОК остава на върха в Гърция

Националът на България Кирил Десподов реализира гол и направи две асистенции при успеха на ПАОК с 4:0 при семейството на ОФИ (Крит) в мач от 16-ия кръг на гръцкото състезание. " Двуглавите орли " пропуснаха две дузпи през първото полувреме, само че това не се оказа съдбовно за отбора, управителен от Разван Луческу.

Шваб първи направи пропуск от бялата точка в 22-ата минута.

Десподов откри резултата в 39-ата минута, а единствено две по-късно ПАОК удвои своята преднина с попадението на Абдул Баба Рахман.

Самата пропусна втора дузпа за домакините надълбоко в добавеното време на първата част на дуела.

Десподов асистира за третия гол в дуела, който бе дело на Маркос Антонио.

ПАОК осъществя и четвърти гол във втората минута на добавеното време на срещата, когато Десподов асистира на Брендън Томас, който оформи крайния резултата в мача - 4:0.

ПАОК е водач в класирането с актив 38 точки, следван от Панатинайкос.